23

ASUS #createasus

CreateAsUs to prężnie działający projekt zainicjowany przez markę ASUS we współpracy z najlepszymi twórcami młodego pokolenia w Polsce. Od 2016 roku akcja wspiera aspirujących artystów i odkrywa nowe talenty, a poprzez wysoki poziom konkursów zachęca do rozwijania swoich pasji i wyrażania siebie z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu. Prowadzona przez firmę ASUS kampania #CreateAsUs odzwierciedla jej kreatywne podejście do technologii.

Skupiając się do tej pory na rysownikach i ilustratorach, tym razem ASUS czyni ukłon w stronę filmowców, poświęcając kolejną edycję #CreateAsUs tematyce wideo. Wynika to bezpośrednio z faktu, iż ASUS kolejny rok z rzędu został partnerem technologicznym prestiżowej gali Grand Video Awards oraz partnerem w dwóch kategoriach: Wideotutorial oraz Debiut Roku.

Przekazywanie wiedzy młodym utalentowanym twórcom jest dla marki ASUS szczególnie ważne. W kategorii Debiut Roku ASUS przyzna dodatkową nagrodę dla aspirującego autora wideo, wpisującego się w filozofię marki, która rozumiana jest przede wszystkim przez innowacyjność połączoną z estetyką.

Ponadto, podczas gali Grand Video Awards, uczestnicy będą mogli przetestować nowy sprzęt marki ASUS oraz odebrać gadżety z poprzednich edycji #CreateAsUs.