05

Debiut Roku 2018

Celem konkursu Grand Video Awards jest nagradzanie najlepszych twórców wideo w sieci. Jury wybiera laureatów w aż 11 kategoriach: Vlog, Wideotutorial, Lifestyle, Wideo popularnonaukowe, Hobby, Kultura, Rozrywka, Publicystyka, wideorozmowa, Branded content i Zielona Warszawa.

Jak co roku jury wybiera również Debiut Roku. Nagroda w tej kategorii przyznana zostanie twórcy kanału, który utworzył swój kanał w okresie między 16 września 2017 r. a 15 września 2018 r.

W tym roku mamy dodatkową nagrodę od partnera technologicznego konkursu – firmy ASUS. Filozofia marki mówi, że przekazywanie wiedzy młodym utalentowanym twórcom jest szczególnie ważne dlatego w kategorii Debiut Roku ASUS przyzna dodatkową nagrodę dla aspirującego autora wideo, wpisującego się w filozofię marki, która rozumiana jest przede wszystkim przez innowacyjność połączoną z estetyką.

Dlatego szczególnie mocno zachęcamy tych twórców, którzy stawiają pierwsze kroki w Youtubowym świecie.

NOWA KATEGORIA – ZIELONA WARSZAWA

W nowej kategorii można zgłaszać filmy, które pokazują hobby, styl życia, kulturę, rozrywkę lub wydarzenia związane z zieloną Warszawą.

Prace zostaną ocenione przez jury wskazane przez Urząd Miasta st. Warszawa, a zwycięzca konkursu zostanie nagrodzony podczas gali GVA 11 października 2018 roku.

Powodzenia!