03

Nowa kategoria Grand Video Awards 2018: „Zielona Warszawa”

To już czwarta edycja konkursu Grand Video Awards, dacie wiarę?! Nasz konkurs z roku na rok się rozrasta, uczestników przybywa, mimo to nie spoczywamy na laurach, zawsze staramy się przygotować coś specjalnego, tym razem stworzyliśmy wraz z m.st.Warszawa zupełnie nową kategorię: „Zielona Warszawa”.

Warszawa znalazła się w pierwszej piętnastce najbardziej zielonych miast świata wg raportu Green Cities Index 2018, miejskie parki skwery klomby i trawniki, stanowią tu ok 40% powierzchni miasta, a Warszawiacy na każdym kroku udowadniają jak bardzo kochają swoją zieloną stolicę, wystarczy zajrzeć do pierwszego lepszego parku lub nad Wisłę, gdzie odpoczywają tłumy mieszkańców. Celem Naszego nowego projektu jest promowanie tych wyjątkowych walorów miasta.

Uczestnicy konkursu mogą przesyłać dowolne prace, które pokazują hobby, styl życia, kulturę, rozrywkę czy wydarzenia związane z „Zieloną Warszawą”. Chcemy zobaczyć stolicę Waszym „zielonym okiem”!

Prace oceniane będą przez Jury wybrane przez m.st.Warszawa, zwycięzca konkursu zyskuje możliwość promowania zarówno siebie jak i swojej pracy na przykład na miejskich platformach społecznościowych, czy internetowych. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 16 lat i kochają zieleń.

Zwycięzca w tej kategorii zostanie zaproszony na uroczystą galę Grand Video Awards, która odbędzie się 11 października 2018 r. w kinie Iluzjon, gdzie odbierze swoją nagrodę.

Czekamy na Wasze prace do 16 września 2018 r.

Powodzenia!