01

Startujemy z Grand Video Awards 2023!

31 lipca ruszyło przyjmowanie zgłoszeń do dziewiątej edycji Grand Video Awards. W konkursie dla najlepszych twórców wideo w sieci jury wybierze laureatów w dziewięciu kategoriach głównych. Zostaną też przyznane nagrody specjalne za Kanał Roku i Nagroda Widzów.

Ideą konkursu GVA jest honorowanie autorów najbardziej nowatorskich materiałów wideo, promocja najlepszej twórczości w polskiej sieci oraz budowanie przestrzeni do spotkania przedstawicieli marek z twórcami wideo. Zgłoszenia filmów będą przyjmowane do 5 września 2023 roku, do godziny 23:59, przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.grandvideoawards.pl.

W tym roku delikatnej modyfikacji uległy kategorie konkursowe. Materiały można zgłaszać w dziewięciu kategoriach głównych:

– Branded content – Edukacja, nauka, technika – Hobby – Podróże – Kultura, sztuka – Publicystyka, wideorozmowa – Rozrywka i komedia – Wideoklip – Vertical Video.

Zgłoszone materiały wideo oceni szerokie grono jurorów – specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy zajmujący się produkcją telewizyjną, filmową i internetową oraz eksperci z agencji reklamowych. Zwycięzców IX edycji Grand Video Awards poznamy podczas gali finałowej konkursu, która odbędzie się w październiku w Warszawie.