11

RUSZA TRZECIA EDYCJA GRAND VIDEO AWARDS

Magazyn „Press” już po raz trzeci zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Twórców Wideo w sieci Grand Video Awards, plebiscycie dla kreatywnych i oryginalnych twórców polskiego wideo w Internecie. Ideą konkursu jest uhonorowanie najbardziej nowatorskich autorów materiałów wideo, promocja najlepszej twórczości w polskiej sieci oraz budowanie przestrzeni do spotkania przedstawicieli największych marek z twórcami wideo.

ZGŁOSZENIA DO KONKURSU ORAZ KATEGORIE

Zgłoszenia będą przyjmowane do 16 września 2017 roku przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.grandvideoawards.pl. Materiały do konkursu można zgłaszać w dziewięciu kategoriach: Vlog, Gaming, Wideotutorial, Lifestyle, Wideo popularnonaukowe, Hobby, Kultura i rozrywka, Publicystyka i wideorozmowa oraz Branded content.

JURY I GALA FINAŁOWA

Zgłoszone materiały wideo oceni Jury, w skład którego wejdą specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy z dziedziny produkcji telewizyjnej, filmowej i internetowej, eksperci z agencji reklamowych, dyrektorzy zarządzający największych marek oraz uznani twórcy wideo w sieci. Zwycięzców III edycji Grand Video Awards poznamy podczas gali finałowej konkursu, która odbędzie się w październiku w Warszawie. Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdują się na Grandvideoawards.pl

NAGRODY DODATKOWE

Tego wieczoru poznamy również laureatów nagród specjalnych: Debiut Roku, Osobowość Roku i Nagroda Widzów. Laureata dwóch pierwszych nagród wybierze Jury, a Nagrodę Widzów odbierze twórca materiału, który otrzyma najwięcej głosów w głosowaniu przeprowadzonym na stronie internetowej konkursu.

PARTNERZY

Podobnie jak w poprzedniej edycji konkursu organizatorzy zaprosili do współpracy sieci partnerskie zrzeszające polskich youtuberów: Epic Makers, Gamellon, Get Hero, LifeTube, Mediakraft, TalentMedia oraz Video Brothers.

Partnerzy: NCK, OTO Film

Partner technologiczny: Asus

Partner kreatywny Grand Video Awards: Change Serviceplan

Partnerzy Gali Grand Video Awards: Film Garden

Sieci partnerskie: Epic Makers, Gamellon, Get Hero, LifeTube, Mediakraft, TalentMedia, Video Brothers

Patron medialny: Eurozet, Brand 24, YT 360, ApyNews