22

Rozpoczęła się druga edycja Grand Video Awards 2016!

Miesięcznik „Press” już po raz drugi zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Twórców Wideo w Sieci – Grand Video Awards, którego celem jest docenienie najbardziej kreatywnych i oryginalnych twórców polskiego wideo w Internecie. Ideą GVA jest uhonorowanie najbardziej nowatorskich autorów materiałów wideo, promocja najlepszej twórczości w polskim Internecie oraz budowanie przestrzeni do spotkania przedstawicieli największych marek z twórcami wideo.

ZGŁOSZENIA DO KONKURSU ORAZ KATEGORIE

Zgłoszenia będą przyjmowane do 17 września 2016 roku przez formularz dostępny na stronie internetowej www.grandvideoawards.pl.Materiały do konkursu można zgłaszać w dziesięciu kategoriach: Vlog, Gaming, Wideotutorial, Lifestyle, Wideo popularnonaukowe, Hobby, Entertainment, Comedy, Publicystyka i wideorozmowa oraz Branded content.

JURY I GALA FINAŁOWA

Zgłoszone materiały wideo oceni Jury, w skład którego wejdą specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy z dziedziny produkcji telewizyjnej, filmowej i internetowej, eksperci z agencji reklamowych, dyrektorzy zarządzający największych marek oraz uznani twórcy wideo w sieci. Zwycięzców II edycji Grand Video Awards poznamy podczas gali finałowej konkursu, która odbędzie się w październiku w Warszawie. Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdują się na Grandvideoawards.pl.

NAGRODY SPECJALNE

Podczas gali poznamy również laureatów nagród specjalnych: Debiut Roku, Osobowość Roku i Nagroda Widzów. Laureata dwóch pierwszych nagród wybierze Jury, a Nagrodę Widzów odbierze twórca materiału, który otrzyma najwięcej głosów w głosowaniu przeprowadzonym na stronie internetowej konkursu.

DOSTĘP DO BIBLIOTEKI MUZYCZNEJ DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU

W tym roku dla uczestników konkursu organizatorzy i partner wydarzenia Audio Network przygotowali coś specjalnego – bezpłatny dostęp do biblioteki muzycznej Audio Network na potrzeby przygotowania materiałów konkursowych. By z niej skorzystać, należy wysłać e-mail na adres [email protected]. W trakcie gali jeden z autorów filmów, w których skorzystano z utworu z biblioteki AN, zostanie uhonorowany nagrodą specjalną od partnera konkursu.

PARTNERZY

Podobnie jak w poprzedniej edycji konkursu organizatorzy zaprosili do współpracy sieci partnerskie zrzeszające polskich youtuberów: Epic Makers, Gamellon, LifeTube, Mediakraft TV oraz TalentMedia.