o konkursie

Strona główna  >  Konkurs  >  Partnerzy

Asus to spółka należąca do Najbardziej Podziwianych Firm na Świecie według magazynu „Fortune” i z poświęceniem tworzy inteligentne rozwiązania na dziś i na przyszłość. W skład naszego obszernego portfolio wchodzą m.in. ZenFone, ZenBook i cała gama urządzeń i komponentów IT, w tym rozwiązania AR, VR oraz IoT. ASUS zatrudnia ponad 16 tys. osób na całym świecie i ponad 5 tys. światowej klasy utalentowanych pracowników w dziedzinie badania i rozwoju. Dzięki swoim innowacyjnym produktom i zaangażowaniu w jakość spółka otrzymała 4511 nagród i odnotowała dochód na poziomie około 13 mld dol. w 2017 roku.


Marka Canon powstała w 1937 roku i już od ponad 80 lat pomaga użytkownikom na całym świecie utrwalać za pomocą obrazu wszystko, co dla nich ważne. Portfolio produktów obejmuje aparaty i kamery, drukarki domowe, produkcyjne i wielkoformatowe, ale także usługi biznesowe, konsulting oraz technologie medyczne.

Zarówno w zakresie aparatów fotograficznych, jak i kamer, Canon oferuje pełną gamę produktów. Od niewielkich, wykorzystywanych przez użytkowników indywidualnych (aparaty kompaktowe, proste lustrzanki i bezlusterkowce), po profesjonalne rozwiązania do filmowania i fotografowania w najwyższej dostępnej jakości (pełnoklatkowe lustrzanki cyfrowe i aparaty bezlusterkowe, reporterskie kamery XA oraz XS, a także profesjonalne kamery filmowe Cinema EOS). Uzupełnieniem oferty są liczne obiektywy fotograficzne oraz filmowe (w fotografii najbardziej znaną serią są obiektywy serii L, a w kinematografii technicznym zaawansowaniem wyróżniają się profesjonalne obiektywy CINE).

Rozwój produktów i usług Canon jest ściśle połączony z troską o środowisko naturalne oraz rozwojem społeczności lokalnych.


UPC Polska jest konwergentnym operatorem, liderem cyfrowych usług, oferującym nowoczesne rozwiązania telewizyjne, internet oparty na światłowodzie oraz telefonię mobilną i stacjonarną dla klientów indywidualnych i biznesowych. UPC troszczy się o klientów i zaspokaja ich potrzeby w nowoczesnym świecie, inwestując w technologie przyszłości, treści i najlepszą gigabitową sieć w Polsce. Dzięki temu wprowadziło do swej oferty oparty na światłowodzie internet o prędkości 1 Gb/s. Wysoka jakość usług oraz obsługi doceniana jest przez klientów – według badania NPS przeprowadzonego przez GemSeek Consulting UPC było najbardziej polecanym operatorem w 2018 roku. Kontakt z bliskimi, dostęp do informacji czy rozwój biznesu z UPC stają się jeszcze prostsze, przynosząc radość z każdej chwili. Z usług UPC korzysta niemal 1,5 mln klientów. W zasięgu sieci UPC znajduje się prawie 3,5 mln gospodarstw domowych, w ponad 150 miejscowościach w Polsce. Więcej informacji o usługach UPC znajdziesz na www.upc.pl

Warszawska Szkoła Filmowa powstała w 2004 roku i obecnie stanowi jedyny w Polsce kompleks szkół filmowych, w ramach którego prowadzone są studia licencjackie i podyplomowe, dwie zawodowe szkoły policealne, studia międzynarodowe, roczne i wakacyjne kursy, dwa licea ogólnokształcące o profilach filmowym i kreacji gier wideo. W ramach kampusu działa również zrewitalizowane studyjne kino Elektronik. Autorski program edukacyjny uczelni powstał dzięki wiedzy i doświadczeniu czynnych zawodowo praktyków, profesjonalistów branży multimedialnej. Studenci współpracują ze sobą przy produkcji filmów dyplomowych, które osiągają liczne sukcesy na festiwalach lokalnych i międzynarodowych (m.in. nominacja do Oscara, Grand Prix na Festiwalu Filmowym w Gdyni, Palm Springs Short Fest, Berlinale, w Toronto, Cannes). Kompleks szkół filmowych dysponuje profesjonalnym zapleczem dydaktycznym i sprzętem, który jest stale unowocześniany o innowacyjne technologi


Audio Network to biblioteka muzyczna, zawierająca ponad 150 tys. utworów premium o najwyższej jakości dźwięku. Znajdziecie w niej wszystko od muzyki klasycznej, przez ostrzejsze brzmienia, soulowe głosy, aż po muzykę świata i elektroniczne bity. Intuicyjna wyszukiwarka pomaga znaleźć wymarzony utwór po słowach kluczowych, gatunku muzycznym, gatunku produkcji, do jakiej chcecie użyć muzyki, nastroju czy instrumentach. Muzyka jest dostępna od ręki, a różnorodność i elastyczność licencji dopasowanych do produkcji i/lub kampanii, gwarantują proste i transparentne korzystanie z fonoteki.
Wyłącznym przedstawicielem Audio Network w Polsce jest No Problemo Publishing. Jeśli chcesz założyć konto i korzystać z muzyki Audio Network napisz do nas: [email protected]


STOWARZYSZENIE AUTORÓW ZAiKS to najstarsza i największa polska organizacja zbiorowego zarządzania prawami autorskimi. Użytkownikom twórczości ułatwia legalne korzystanie z utworów, a dla twórców zbiera tantiemy. Działa od ponad 100 lat. Zrzesza kompozytorów, autorów tekstów, scenarzystów, dramatopisarzy, choreografów oraz twórców innych dziedzin sztuki. Jest też jednym z największych mecenasów kultury w Polsce. Więcej na www.zaiks.org.pl


Warszawa

Warszawa to miasto otwarte, różnorodne, aktywne, przyjazne, które się ciągle tworzy na nowo. Ma coś, czego wiele miast Europy i świata może jej pozazdrościć. Warszawa to nie tylko zabytki, położenie, pozycja w regionie, ale przede wszystkim mieszkańcy, którzy chcą współdecydować o swoim mieście i je rozwijać.