07

JUŻ TYLKO PRZEZ 11 DNI MOŻNA ZGŁASZAĆ FILMY DO GRAND VIDEO AWARDS 2016

MIESIĘCZNIK „PRESS” JUŻ PO RAZ DRUGI ZAPRASZA DO WZIĘCIA UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE TWÓRCÓW WIDEO W SIECI – GRAND VIDEO AWARDS, KTÓREGO CELEM JEST DOCENIENIE NAJBARDZIEJ KREATYWNYCH I ORYGINALNYCH TWÓRCÓW POLSKIEGO WIDEO W INTERNECIE. ZGŁOSZENIA BĘDĄ PRZYJMOWANE DO 17 WRZEŚNIA 2016 ROKU PRZEZ FORMULARZ DOSTĘPNY NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.GRANDVIDEOAWARDS.PL.

Materiały do konkursu można zgłaszać w dziesięciu kategoriach: Vlog, Gaming, Wideotutorial, Lifestyle, Wideo popularnonaukowe, Hobby, Entertainment, Comedy, Publicystyka i wideorozmowa oraz Branded content. Przyznane zostaną również nagrody specjalne: Debiut Roku, Osobowość Roku i Nagroda Widzów. Laureata dwóch pierwszych wyróżnień wybierze Jury, a Nagrodę Widzów odbierze twórca materiału, który otrzyma najwięcej głosów w głosowaniu przeprowadzonym na stronie internetowej konkursu.

W skład jury wejdą specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy z dziedziny produkcji telewizyjnej, filmowej i internetowej, eksperci z agencji reklamowych, dyrektorzy zarządzający największych marek oraz uznani twórcy wideo w sieci. Zwycięzców II edycji Grand Video Awards poznamy podczas gali finałowej konkursu, która odbędzie się 27 października w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na Grandvideoawards.pl.

ZWYCIĘZCY GVA ZOSTANĄ ZAPROSZENI PRZEZ YOUTUBE DO BERLINA NA DWUDNIOWĄ WIZYTĘ W YOUTUBE SPACE

YouTube Space to wyjątkowa przestrzeń dla społeczności twórców YouTube. W tym miejscu mogą uczyć się od najlepszych ekspertów branży, mają szansę poznawać inne gwiazdy YouTube i współpracować ze sobą. Mają również bezpłatny dostęp do najnowszego sprzętu audio-wideo oraz służącego do edycji. Dzięki temu mogą tworzyć jeszcze ciekawsze jakościowe materiały na swoje kanały.

DOSTĘP DO BIBLIOTEKI MUZYCZNEJ DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU

W tym roku dla uczestników konkursu organizatorzy i partner wydarzenia Audio Network przygotowali coś specjalnego – bezpłatny dostęp do biblioteki muzycznej Audio Network na potrzeby przygotowania materiałów konkursowych. By z niej skorzystać, należy wysłać e-mail na adres [email protected]. W trakcie gali jeden z autorów filmów, w których skorzystano z utworu z biblioteki AN, zostanie uhonorowany nagrodą specjalną od partnera konkursu.