13

BILETY NA GRAND VIDEO AWARDS JUŻ W SPRZEDAŻY

Już 27 października o godz. 19:00 w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się gala finałowa Grand Video Awards 2016. Udział w gali to jedyna okazja, by zobaczyć filmy najlepszych polskich youtuberów w kinowej jakości obrazu i dźwięku.


Grand Video Awards to pierwszy w Polsce konkurs dla twórców wideo w sieci, którego celem jest docenienie najbardziej kreatywnych i oryginalnych twórców polskiego wideo w internecie. Filmy do konkursu zgłaszano w 10 kategoriach – Vlog, Gaming, Wideotutorial, Lifestyle, Wideo popularnonaukowe, Hobby, Entertainment, Comedy, Publicystyka i wideorozmowa oraz Branded content. Wszystkich laureatów w poszczególnych kategoriach poznamy na uroczystej gali 27 października o godz. 19:00 w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.

Wtedy też zostaną wręczone nagrody specjalne: Debiut Roku, Osobowość Roku i Nagroda Widzów. Laureata dwóch pierwszych wyróżnień wybierze Jury, a Nagrodę Widzów odbierze twórca materiału, który otrzyma najwięcej głosów w głosowaniu przeprowadzonym na stronie internetowej konkursu www.grandvideoawards.pl

Kup bilet (w cenie tylko 25 złotych) i przyjdź na galę, by dowiedzieć się jako pierwszy, kto dołączy do ubiegłorocznych laureatów: Łukasza Jakóbiaka, Sylwestra Wardęgi, Marka Hucza i Jana Jurkowskiego z Grupy Filmowej Darwin, Włodka Markowicza, Tomasza Okonia i Wojciecha Drewniaka z Historii bez cenzury, Jacka Gadzinowskiego, Natalii Hatalskiej, Ewy Grzelagowskiej-Kostoglu z Red Lipstick Monster, Pawła Kmiecia z Sariel’s LEGO® Workshop.

Bilety do nabycia w kasach Multikina i na www.multikino.pl