Aktualności

Strona główna  >  Newsy  >  JUŻ TYLKO PRZEZ 11 DNI MOŻNA ZGŁASZAĆ FILMY DO GRAND VIDEO AWARDS 2016

  • 07
  • wrz
  • 2016
JUŻ TYLKO PRZEZ 11 DNI MOŻNA ZGŁASZAĆ FILMY DO GRAND VIDEO AWARDS 2016

Miesięcznik „Press” już po raz drugi zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Twórców Wideo w Sieci – Grand Video Awards, którego celem jest docenienie najbardziej kreatywnych i oryginalnych twórców polskiego wideo w Internecie. Zgłoszenia będą przyjmowane do 17 września 2016 roku przez formularz dostępny na stronie internetowej www.grandvideoawards.pl.

Materiały do konkursu można zgłaszać w dziesięciu kategoriach: Vlog, Gaming, Wideotutorial, Lifestyle, Wideo popularnonaukowe, Hobby, Entertainment, Comedy, Publicystyka i wideorozmowa oraz Branded content. Przyznane zostaną również nagrody specjalne: Debiut Roku, Osobowość Roku i Nagroda Widzów. Laureata dwóch pierwszych wyróżnień wybierze Jury, a Nagrodę Widzów odbierze twórca materiału, który otrzyma najwięcej głosów w głosowaniu przeprowadzonym na stronie internetowej konkursu.

W skład jury wejdą specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy z dziedziny produkcji telewizyjnej, filmowej i internetowej, eksperci z agencji reklamowych, dyrektorzy zarządzający największych marek oraz uznani twórcy wideo w sieci. Zwycięzców II edycji Grand Video Awards poznamy podczas gali finałowej konkursu, która odbędzie się 27 października w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na Grandvideoawards.pl.

ZWYCIĘZCY GVA ZOSTANĄ ZAPROSZENI PRZEZ YOUTUBE DO BERLINA NA DWUDNIOWĄ WIZYTĘ W YOUTUBE SPACE


YouTube Space to wyjątkowa przestrzeń dla społeczności twórców YouTube. W tym miejscu mogą uczyć się od najlepszych ekspertów branży, mają szansę poznawać inne gwiazdy YouTube i współpracować ze sobą. Mają również bezpłatny dostęp do najnowszego sprzętu audio-wideo oraz służącego do edycji. Dzięki temu mogą tworzyć jeszcze ciekawsze jakościowe materiały na swoje kanały.

DOSTĘP DO BIBLIOTEKI MUZYCZNEJ DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU


W tym roku dla uczestników konkursu organizatorzy i partner wydarzenia Audio Network przygotowali coś specjalnego – bezpłatny dostęp do biblioteki muzycznej Audio Network na potrzeby przygotowania materiałów konkursowych. By z niej skorzystać, należy wysłać e-mail na adres [email protected]. W trakcie gali jeden z autorów filmów, w których skorzystano z utworu z biblioteki AN, zostanie uhonorowany nagrodą specjalną od partnera konkursu.